دوشنبه, 28 مرداد 1398
عنوان : افتتاحیه ساختمان جدید مركز ثابت خونگیری شهرستان تاكستان در استان قزوین
کد خبر : ۱۹۹۶
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ 
ساعت : ۱۰:۵۶:۵۴
منبع خبر : روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان قزوین
 

افتتاحیه ساختمان جدید مرکز ثابت خونگیری شهرستان تاکستان در استان قزوین

 

مرکز ثابت خونگیری شهرستان تاکستان با هزینه ای بالغ بر 545 میلیون تومان افتتاح شد.


به گزارش روابط عمومي انتقال خون استان قزوین؛ این مرکز پنجشنبه 22 تیرماه طی مراسمی با حضور دکتر همتی استاندار استان قزوین، طاهرخانی و بابایی صالح نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، طاهرخانی فرماندار تاکستان، رحمانی شهردار تاکستان، رحمانی رئیس شورای شهر، دکتر برادران مدير کل انتقال خون استان قزوین، تني چند از مسولین استان قزوین و شهرستان تاکستان و جمعی از خبرنگاران افتتاح شد و مورد بازدید مسولین فوق الذکر قرار گرفت.

 

دکتر همتی استاندار استان قزوین در این مراسم گفت: توسعه این مراکز در راستای نجات جان انسان ها بسیار ضروری است و باید از فعالان این بخش تقدیر و تشکر کرد. وی افزود: باید تلاش کنیم برای حفظ جان و سلامت مردم بسترها و زیرساخت های لازم را فراهم کرده و منشاء خیر و خدمت رسانی به مردم باشیم.


برادران مدیر کل انتقال خون استان قزوین با بیان اینکه ساختمان جدید مرکز ثابت خون‌گیری شهرستان تاکستان واقع در مرکز شهر با 10 تخت خون‌گیری ساخته شده افزود: پیش از این در مرکز ثابت خونگیری تاکستان، خدمات مربوط به اهدای خون با محدودیت مواجه بود که از این پس با راه‌اندازی این ساختمان جدید ، فرآیند ارائه خدمت به اهداکنندگان سریع تر و با سهولت بیشتر صورت می‌گیرد .


 

 
 

نمایش تعداد بازدیدها : 137

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پرتال اداره کل انتقال خون استان قزوین

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8