دوشنبه, 28 مرداد 1398
عنوان : نشست مدیركل انتقال خون استان قزوین با خانه مطبوعات در استان
کد خبر : ۲۰۰۴
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ 
ساعت : ۹:۱:۲۵
منبع خبر : روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان قزوین
 نشست مدیرکل انتقال خون استان قزوین با خانه مطبوعات در استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان قزوین؛ صبح روز سه شنبه 10 ام مرداد ماه نشست همکاری با خانه مطبوعات در محل اداره کل انتقال خون استان قزوین برگزار شد.


در این نشست دکتر برادران مدیرکل انتقال خون استان با تاکید بر نقش گسترده رسانه ها در ارتقای فرهنگ اهدای خون گفت: طی چند سال اخیر همکاری رسانه ها موجب افزایش چشمگیر درصد اهدای خون به ویژه افزایش در اهدای خون بانوان استان شده است.


دکتر برادران با بیان اینکه عمر برخی از فرآورده‌های خونی محدود است، افزود: باید از ظرفیت فرهنگی رسانه ها به درستی استفاده کنیم تا از اهدای خون هیجانی مردم در ایام خاص جلوگیری و از مردم درخواست شود در نوبت دهی و طرح نذر خون شرکت نمایند و خون خود را در طول سال اهدا کنند.


کاظم پور رییس هئیت مدیره خانه مطبوعات استان نیز گفت: خانه مطبوعات می تواند اداره کل انتقال خون را به رسانه ها متصل کند و برای تشویق اهداکنندگان و تقویت انگیزه آنان از طریق انتشار مصاحبه میان این اداره کل با رسانه ارتباط برقرار کند.


در این نشست بنا شد تفاهم نامه همکاری بین انتقال خون استان قزوین و خانه مطبوعات استان در جهت گسترش هرچه بیشتر همکاری ها منعقد گردد.


در پایان برادران از زحمات رسانه ها در فرهنگسازی و آگاه سازی جامعه در امر اهدای خون سالم تقدیر و تشکر کرد.

 


 

نمایش تعداد بازدیدها : 142

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پرتال اداره کل انتقال خون استان قزوین

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8