دوشنبه, 28 مرداد 1398
عنوان : دانشگاه فرهنگیان استان قزوین و اداره كل انتقال خون تفاهم نامه همكاری امضا كردند
کد خبر : ۲۱۰۱
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ 
ساعت : ۱۰:۱۸:۵۹
منبع خبر : روابط عمومی اداره کل انتقال خون قزوین

دانشگاه فرهنگیان استان قزوین و اداره کل انتقال خون تفاهم نامه همکاری امضا کردند

 


به گزارش روابط عمومی انتقال خون قزوین ؛ این تفاهم نامه به امضای دکتر نصرت اله یوسفی سرپرست مدیریت امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان قزوین و دکتر برادران مدیر کل انتقال خون استان رسید.

بر اساس این تفاهم نامه ، طرفین اقداماتی را به منظور ترویج هرچه فراگیرتر فرهنگ اهدای خون سالم و بهره گیری بهینه از امکانات ، توانمندی ها و ظرفیت های موجود در جهت تحقق اهداف مشترک و گسترش همفکری بین دو طرف انجام خواهند داد .

هدف از عقد این تفاهم نامه جلب همکاری برای معرفی اهداکنندگان داوطلب و ایجاد فرهنگ سازی برای اهدای مستمر خون به ویژه در بین قشر دانشجوی جامعه ، برگزاری جلسات آموزشی در راستای گسترش فرهنگ ایثار ، خودمراقبتی و افزایش سلامت روان جامعه می باشد.

دکتر نصرت اله یوسفی سرپرست مدیریت امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان در این دیدار گفت : دانشجویان با تعهد اجتماعی بالا نقش موثری در ترویج فرهنگ اهدای خون در جامعه دارند و مشارکت آنها در طرح های اداره کل انتقال خون می تواند به خوبی این فرهنگ خداپسندانه را در جامعه گسترش دهد.

دکتر برادران مدیر کل انتقال خون هم ضمن تشکر از دکتر یوسفی و همکاری ایشان با این اداره کل ، افزود از آنجاییکه اکثریت افراد جامعه را قشر جوان و دانشجو تشکیل می دهند ، امیدوارم که جوانان دانشجو از این پس به صورت مستمر برای اهدای خون حاضر شوند و نسبت به اشاعه این فرهنگ انسان دوستانه حرکتی پررنگ داشته باشند.


نمایش تعداد بازدیدها : 99

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پرتال اداره کل انتقال خون استان قزوین

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8