دوشنبه, 28 مرداد 1398
عنوان : نشست خبری مدیر كل انتقال خون قزوین با خبرنگاران و اصحاب رسانه به مناسبت روز جهانی اهداكنندگان خون
کد خبر : ۲۱۱۲
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ 
ساعت : ۱۳:۵:۵
منبع خبر : روابط عمومی اداره کل انتقال خون قزوین

نشست خبری مدیر کل انتقال خون قزوین با خبرنگاران و اصحاب رسانه به مناسبت روز جهانی اهداکنندگان خون


به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون قزوین ؛ به مناسبت 24 خرداد روز جهانی اهداکنندگان خون ، نشست خبری مدیر کل انتقال خون قزوین با خبرنگاران و اصحاب رسانه برگزار گردید.

در این دیدار صمیمی و دوستانه ، دکتر برادران مدیر کل انتقال خون استان پس از خیر مقدم به حضار و تبریک روز جهانی اهداکنندگان ، گزارشی از آمار مقایسه ای دو ماهه امسال با مدت مشابه سال گذشته را ارائه کرد و از کاهش آمار اهدای خون در دو ماهه ابتدای امسال نسبت به دو ماهه ابتدای سال گذشته خبر داد.

برادران در ادامه با اشاره به اینکه بانوان استان سهم اندک از اهدای خون را به خود اختصاص می دهند خواستار مشارکت هر چه بیشتر آنها در امر انسان دوستانه و خداپسندانه اهدای خون شد و افزود : در این راستا تفاهم نامه ای با اداره کل امور بانوان استانداری قزوین در جهت ترویج فرهنگ اهدای خون در بین بانوان امضا شده است.

وی در پایان گفت اولین تلویزیون شهری در انتقال خون های کشور در محل این اداره کل نصب شده و با همکاری شهرداری در حال راه اندازی است و هدف از نصب این تلویزیون را گسترش تبلیغات و آشنایی هرچه بیشتر هم استانی ها با فرهنگ اهدای خون بیان کرد.
نمایش تعداد بازدیدها : 572

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پرتال اداره کل انتقال خون استان قزوین

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8